Začenja se četrti zaporedni nacionalni izbor najboljšega zaposlovalca. Medijsko-raziskovalni projekt Zlata nit, ki se iz leta v leto bolj prepleta z izborom gazele, ohranja ambicijo poiskati najboljše zaposlovalce v Sloveniji ter jih predstavljati javnosti kot primere dobre prakse.
Hkrati s tem želi vplivati na dinamičen razvoj zaposlenih in organizacij ter prispevati h konkurenčnosti slovenskega gospodarstva. Zato bo poseben poudarek dan iskanju odgovora, kako in ali so lahko najboljši zaposlovalci spodbujevalci učinkovitosti trga dela.
Več o tem si lahko preberete tukaj.
V Zlato nit se podjetja, ki želijo potrditi kakovost odnosa med zaposlenimi in organizacijo, že lahko prijavijo, prijave pa na www.zlatanit.com lahko oddajo vse do konca leta.
Vir: Dnevnik, 25.9.2010, www.dnevnik.si, Avtor: Jana Petkovšek Štakul